ЗабаваСекс

Дознајте ги еротските сништа на пиздата: Што посакува Александра Накова?! (ФОТО)

Дознајте ги еротските сништа на убавицата: Што посакува Александра Накова?! (ФОТО)

Таа важи за една од најзгодните, најубавите и најсексапилните јавни личности кај нас. И секако, најсекси мама… Александра Накова по разводот одново стана една од најпосакуваните дами меѓу познатите фаци , иако не е ниту пејачка, ниту актерка, ниту водителка… не е ништо од тоа, ама затоа има се’: И лик и става и бујни атрибути… Малку мајка природа, малку медицината направиле сексапилната гевгеличанка и понатаму да биде предмет на обожавање, копнежи, желби, еротски фантазии… секако, најмногу кај машката популација!

Но, сте се запрашале ли некогаш, дали и тие имаат и какви се еротските сништа и фантазии на ултразгодните и сексапилни жени како Накова? Што посакува, за што копнее, за што мечтае… убавицата кога се сексот и еротиката во прашање?

Одговорот најдобро го знае самата… Веројатно има некој кому на увце му ги шепоти или со кого практично ги споделува своите еротски мечти, ама овој пат убавицата од југот во овие зимски денови, случајно или намерно, реши и јавно да ги сподели своите желби и сништа од тој тип со јавноста?!

Покрај  фотографиите на кои доволно разголена редовно постира „ново секси селфи“, на еден од нејзините профили осамна уште една фотка, извадена од магазинот Couples…

На неа ја нема згодната Накова, ама затоа има нешто друго – она што веројатно Накова го посакува! Романтика, еротика и егзотика на едно место…  Night мood ала Накова. Затворете ги ги очите и замислете се себе си покрај каминот. Гарантирано ќе ви се крене… адреналинот!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.