Колумни

Досадни сте со становите на Хорхе па за 10 години што очекувате, вие сте бетер од него

Каква е таа глупа прикаска за двата стана на хорхе…Абе токмаци!!! Не се прашуете колкава огромна штета направи на оваа Држава, со кршење на Уставот, со аболицијата, со брукањето на Македонија на надворешен план и што уште не…Големо “таквото” ако за 10 години како прецедник има два стана….Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.