КолумниТОП

ДОКТОРКАВА ИЗГЛЕДА ГИ МРЗИ СПЕЦИЈАЛЦИТЕ ОД ЕБР И САКА ДА ГИ ДОРАЗБОЛИ?

Докторка Николина е јака глава у хиерархијата на МВР И Е ЗАДОЛЖЕНА ДА НЕ ДАВА МИСЛЕЊЕ НА ПОЛИЦАЈЦИТЕ ВРАБОТЕНИ ВО ЕБР да не добиваат мислење позитивно за да се јавуваат за инвалидска пензија, другарка е на Слaвјанка иначе како што велат вработени од таму уништува животи н повредени бранители на татковината. Повредени од акции на лоши терени како што беше Диво насeље на пример…

За тие што не ме разбравте докторка Николина не дава повредените полицајци да бараат права и да добијат инвалидски пензии и да штеди на нивен грб оти она е одговрна и главна на комисијата на МВР у Пролече и ги притискала докторите да не се изјаснуваат позитивно  за луѓето дека имаат инвалидитет, па мораат да тужат за да ги добијат правата, башка била у брц брц со главниот на единицата Роберт да им врши мобинг на специјалците демек вие сте пичиња ако сте болни сами откажете се што барате комисии и така…судбини а злобни плавуши вештици дупчат специјалци судбинаааа. Дадава е немажена има 45 години сака помлади па пробајте среќата…

Ова подолу е доказ како специјалецот добил позитивно мислење од докторите. ама од претседателката на комисијата добил  рампа и не му дозволила да си ги бара правата, па тој поднел приговор со адвокатот…

pismo

Od 2004 do 2010 bese u ebr od doktor d nema toa go stekna so seminari a ako se stanuva doktor so seminar sekoja cest i dadoa i cin eden od najgolemitd vo toa vreme u soba ja sibaa po dvajca kolegi i sega ova da go pravi gomno covek pola ebr ja projde za sega so robert od posebnata da igra i sega glavna zadaca i e meri pritisok na proverki koga imame
Sekoja cest sto go pisa za ovaa drolja

 

Bez razlika ne politickiМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:30 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.