ЗабаваТОП

ДОКТОР ЖИВАГО ЖИКА ОД РЕСЕН САКАЛ ДА ЈА БОЦНЕ МАРЈАНА, ПА ДА НЕ СЕ ОПРИМЕТИ ГО ЗЕЛ И ГОСПОДИН САРА МЕЈС И ИРЕНА БАБАТА СПАСОВСКА

И ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА САКАЛ АМА НЕ МОРАЛ ДА БАРА СО ХОНОРАРОТ ОНА ДИГА НОЗЕ

СЕКОЈ ДЕН НОВИ ИЗНЕНАДУВАЊА ОД ОВА НЕСПОСОБНИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА СДСМ ЖИВКО ГОШАРЕВСКИ ЕДНА ЏУКЕЛА КОЈА ВЕЛИ ДЕКА Е ДОКТОР СТОМАТОЛОГ, А НЕ БИЛ ПОЛИТИЧАР СТЕРАМ ТИ ГА МАЈЦИ 4 ГОДИНИ ЛАПАШ ГРАДОНАЧАЛНИЧКА ПЛАТА ШТО ЈА ЗЕМАШ АКО НЕ СИ? НАПРАВИЛ КАМПАЊА ОСТАВИ ЈА ПРЕСПА ЧИСТА  И TOA ГО ПИШАЛ НА КАРТОН А3 ФОРМАТ СОБРАЛ БАБЕТИНИВЕ ОД ЕСТРАДАВА МАРЈАНА, ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА И БАБАТА ИРЕНА СПИРОВСКА И ЕВЕ ГО СЕ ПРОСЕРАВА НА КАНАЛ 5 ДЕБЕЛО ГО ИМА РЕПНАТО ЕМИЛ ГАЗДАТА… НА ЕДНА ДЕБИЛНА ЕМИСИЈА ВОДЕНА ОД СЕЉАКОТ ШТО ГО ВИКА ЗОКИ ФАЦИ И ВМРОВСКАТА АВТОШКОЛА ДЕВОЈКАТА ВЕДРАНА НА КОЈА ПОЛА ПАРТИЈА И СЕ КАЧИ АБЕ СКУТЕРЧЕ…

АБЕ ДАЈ НАПРАВИ НЕШТО ТЕЛЕ ЕДНО ЗА ОПШТИНАТА ДОСТА ТРЧАШ ПО МЕШТРЕСИВЕ ЗА ДА ГИ БОЦНЕШ СО ПАРИ НА РЕСЕНЧАНИ, МРШ!!!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.