Занимливости

ДОКТОР СО ПРЕДЛОГ: ЗОКИ У РЕДУ Е ДАЈ ШЛЕПЕР ТРАВА НА ПЛОШТАД ПО НЕТОКСИЧНА Е ОД СУМАМЕДИТЕ КОИ ГИ ДАВАМЕ И СЕ ТРУЕ НАРОД!

На 15 илјади позитивни за две недели, цел ден дискусија за легализација на марухуана.

Има логика, ама земете истурете еден шлепер на плоштад, ќе се имобилизира народ секако. А и многу понетоксична опција него сумамед и уште 3 различни антибиотици паралелно 20 дена.

ПЛУС ОВОЈ ЗАБЕГАНИОТ НА ЗОО ШТО НЕ ПОШТУВА НИШТО НАШОЛ ДА ПАЛАМУДИ

Кога ќе каните гости за на слави, пишете у пораката и броеви од приватниве клиники, да си резервираат гостиве место не дај боже.Македонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 02:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.