КолумниТОП

ДОКАЗ ТЕМА: НЕОБЕЗБЕДЕНИ ЛИФТОВИ НИТ ОЗНАКА НИТ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ТАМАН НЕКОЈ ДА ЗАГИНЕ

КАТНА ГАРАЖА КРЕСНЕНСКО ВОСТАНИЕ ЗЈАЕ ОТВОРЕН ЛИФТОТ КАКО ПЛЕВНА

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 07:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.