Свет

ДОКАЗ ГО СЕЛИМЕ ВО ЕТИОПИЈА ОД ДЕНЕС, ЕВЕ ЗОШТО…

ВО ПЛЕМЕТО БОДИ ВО ЕТИОПИЈА, ЗА НАЈУБАВИ МАЖИ СЕ СМЕТААТ ОНИЕ СО НАЈГОЛЕМ СТОМАКМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:45 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.