Живот

ДОБРО УТРО СО НОВИ ЦЕНИ, ДА ЖИВЕЕ ЗОРАН ЗАЕВ!!!

Можеби е цртан на текст кој вели „брат, овие наши медиуми сите CE полни дезинформации! како бе брат! CEKOJA EMACиJA JA почнуваатсо! "добар дезфрм BO TOA нели E старт The best CARTOONS by Tordan Gjorcev“Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:27 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.