ЖивотЗабаваТОП

ДО ПРЕД НЕКОЈ ДЕН ЌЕ ВОДЕА ЉУБОВ НА КАФЕ МУАБЕТ СРЕД КАМЕРА, А СЕГА ОЛИ НА СТЕФИ НЕ МУ КРЕВА НА ТЕЛЕФОН И МУ МАВНА КОРПА ЗА СРЦЕТО ШТО МУ ГО ДАДЕ НА ДЛАНКА

да му учиниме на новинарот во обид мило ни е што се појавуваат жолти новинари има надеж и за нашата професија

Image preview

Image preview

Image preview

Image preview

Image preview

По бурните случувања низ социјалните мрежи и војната помеѓу Стефан Лазаров и емисијата „Срце на дланка“ поточно Оливера за која веќе секој знае, ексклузивно ви пренесуваме вистинска приказна која се случи во еден познат скопски локал, приказна за која многу малку од јавноста скоро никој не знае за жал поради недоволниот пласман на истата.Пред само некое време на кафе како „љубовен пар“ седнале да се снимаат како за малку ќе воделе љубов сред кафана и тоа пред камера. Дали камерата ја однеле и во некој хотел или стан па ја продолжиле љубовната серија останува мистерија.

Но можеме да заклучиме дека Оли очигледно не била многу фасцинирана од Стефан. Па кога дојде време повторно да се слушнат во сред видео на YouTube, Оли му го даде “срцето на дланка“, на Стефи со страшна корпа и тоа во позадина на тел. повик како се слуша очигледно некој нов од редот на мажите во кои Оли наоѓа замена за Стефан.
 
Подолу се и и скрин слики од видео кое го има веќе поставено на интернет како наводно си прават интервју за „кучето на Стефи“.
 
ВАЖНО:
– Почитуван портал Доказ, во вас имам голема доверба бидејки навистина објавувате вакви приказни, сакам да ве замолам да остaнам анонимен со моето име и презиме, се надевам дека ќе ја објавите оваа статија. Искористете ја како главна сликата што е направена, останатите се извадени од интернет.
 
Поздрав, Ј…


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.