ЖивотЗанимливости

Директорот на Тотал Македонија Тасев шарен као амерички пејач на рок класици

фото

Не само што пишува колумни, не само што е директор на Тотал не само што има портали и весници Никола Тасев откри и  друга страст да се поти ама и да се шара по телото, обожавал тату…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.