Забава

ДИРЕКТОРОТ НА ЕСМ КОЛКУ ДА НЕ ГО ЗАБОРАВИМЕ ДЕ…

И ПОУБАВАТА ПОЛОВИНА НОРМАЛНО

Ова е Мери Ковачевска. Мери е жена на директорот на ЕЛЕМ Васко Ковачевски кој парче прави во компанијата и е фатен жив како бара мито од 250 илјади еур.
Мери верувале или не, е новиот Претседател на здружението на прволигаши во кошарка.
**
Откако ја “среди” пола Битола уздолж и попреку, направи триста криминали во РЕК и ЕЛЕМ, сега Васко Ковачевски си ја намести жена му Мери за пази сега – Претседател на здружението на Кошаркарски Прволигаши.
Мери е толку по Кошарката, што мисли дека се игра истата со РЕКЕТ.

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 16:26 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.