ЖивотТОП

Директоре на паркинзи да те прашам Урко ќе има ли бесплатен паркинг оти народ збори потрчко си му бил? Еве ние не знаеме да прашавме

ДИРЕКТОРЧЕВО У ДБК БИЛ ПА НЕ ДОБИЛ АГРЕМАН И НЕ ВЛЕГОЛ ВО АНБ ПА СЕ ШУТКАЛ ПА БИЛ МИЛЕНИК У ВМРО ПА ГО УДОМИЈА ЕЕЕ СУДБИНО РОДИ МЕ ПА ФРЛИ МЕ НА БУНИШТЕ ПА У ПАРКИНЗИ

Нема достапен опис

ПРЕТСЕДАТЕЛ НА УМС АЕРОДРОМ ЕДНО ВРЕМЕ ВРАБОТЕН У ДБК 2007 МА ПОСЛЕ НЕ ДОБИЛ ДОЗВОЛА ЗА АНБ….ДРУГАРЧЕ СО ДИМЕ СПАСОВ

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.