ЖивотТОП

Димитар Ковачевски тако звани ќурка, другарчето на 3аев!!!

ВИКАТ ДАДА МУ НА ТАЧЕ РАДОДАЈКА БИЛА И САМО АКО ПОМИСЛИШ ЌЕ ТИ ДАДЕ НЕ МОРА НИ ДА ТРАЖИШ ТАКА ВИКААТ КУМАНОВЦИ НЕ ЗНАМ ЈАС….Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.