ЗабаваСекс

Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си: Македонската (т)раперка во секси долна облека ве кани на….

Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си: Македонската (т)раперка во секси долна облека ве кани на ароматична купка (ФОТО)

Откако и „заврши мандатот“ во најпопуларното регионално ријалити „Задруга“, македонската поетеса и (т)раперка Дијана Дурлевиќ, многу попозната под естрадниот прекар Дијана  Оу-Џи (  Diana OG)   одново е многу поактивна, како на естраден план, така и на социјалните мрежи.

Нејзиното учество во релното шоу до душа нема да се памети по кој знае каквите скандали и излети, освен неколкуте клоци и шлаканици, зачинети со сочна доза на пцости што  девојката од скопскиот асфалт ги подели, на оние кои беа неумни и на траперката и „стапнаа на опашката“!!!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zadruga (@zadruga)

 

„Распаднато педе*иште…! Десет црнци да ти го изн*пи*аат… Да те е*ам во пи*ка“! – викаш Дијана откако цимерите и обезбедувањето едвај ја додржаа за да не го „парчоса“ колегата од „Задруга“, Божа – Џонс, кого прописно го заплеска!

Уште додека беше во „Задруга“ таа му гостуваше на колегата Фокс во неговата нова песна и видеото насловени „Недостајеш“, а сега Дијана подготвува нешто сосема свое и ново, кое би требало да го промовира наскоро.

Во меѓувреме расната убавица одново активна и на нејзината „Only  Fans“ страница…

А таму Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си…

Егзотичен простор, само на неа позната локација наменета за максимално опуштање и релаксација  и содржина каква што досега не сте виделе… А, можеби и доживеале!

Зашто кога  македонската (т)раперка во секси долна облека ќе ве покани на топла, ароматична купка, во романтична атмосфера и тоа уште со 40% попуст кој однапред ви го ветила, не може да очекувате ништо друго освен… рај за сите сетила!

Дефинитивно, Дијана Оу-Џи има своја „магија“ како да ве заведе и „излуди“…

Впрочем и како „сајз плус“ убавица, цицлестата пејачка поседува таков сексапил, што кај неа и „лудилото има стил“.

Фото: Инстаграм принтскрин/iamdijana.ogПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.