Забава

ЏИМИ НЕ СЕ КУРЧИ КО ДА СИ ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ, ОН ИМА ПАРИ И ФАЦА ТЕБЕ НЕ ТЕ БИВА И ТВОЈАТА ПАРТИЈА Е СРА*Е

ЏЕЈМС ДИН ОД РУАНДА со попот одработуете за Заев курветини едни! Аманет да не му ја сруши СрпчеМакедонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 10:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.