Балкан

ДЕВОЈКАВА БАРА СКОПСКИ ФРАЕР ИСКЛУЧИВО МОЖЕ ДАМЈАН, МОЖЕ КОСТА И ГЗЕ МОЖЕЛ ЧОМБЕ НЕ. А МОЖЕШ И ТИ АКО СИ ДЕЛ ОД ВЛАСТА И НЕ СИ ОД СЕЛО

За малку ке и се јавев ама кога видов што све бара си викам чути што не се јавив😄
Ко Јованка Брос сака да живее 😄
Не верувам дека ке најде нешто
https://www.facebook.com/415791862182359/posts/949330405495166/Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 05:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.