ЗабаваСекс

Девојката на македонскиот јутубер Лазаров е вистинска убавица (фото)

Со полни усни и очи како на срна, избраничката на јутуберот е вистинска убавица. Парот е во врска 5 години, а Марта има повеќе од 10.000 следбеници на Инстаграм.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-01.jpg

Стефан Лазаров е македонски јутубер (со 57.000 претплатници на неговиот YouTube канал), кој за себе вели дека бил и модел и фудбалер и водител, а од пред извесен период почна да се занимава и со музика.

Девојката на македонскиот јутубер Лазаров е вистинска убавица (фото)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С. С. | Црнобел

 

 

На неговиот Инстаграм профил има повеќе од 42.000 следбеници, а неодамна објави дека со својата сакана слават 5 години врска.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-03.jpg

Неговата избраничка се вика Марта (21) и е вистинска убавица.

Таа на својот Инстаграм профил има повеќе од 10.000 следбеници.

devojkata-na-jutuberot-kiril-lazarov-e-vistinska-ubavica-foto-02.jpg

Фотки од Марта:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 10:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.