Колумни

ДЕМАНТ: НЕ СУМ ЈАС ТОА МАРЈАН НИКОЛОВСКИ ИМА ИСТО ИМЕ И ПРЕЗИМЕ И БУГАРИТЕ МЕ ЗЛОУПОТРЕБИЛЕ

МАРЈАН НИКОЛОВСКИ ВИКАН РАНДУ УРЕДНИК ВО ТВ СИТЕЛ РЕАГИРА НА ТЕКСТОТ ВО БУГАРСКИ ФОКУС КОЈ НИЕ ГО ПРЕНЕСОВМЕ ДЕКА ТОЈ ГИ ОРГАНИЗИРА БУГАРСКИТЕ КЛУБОВИ ВО МАКЕДОНИЈА СО ФАШИСТИЧКИ ИМИЊА ДЕКА СЕ РАБОТИ ЗА ЧОВЕК СО ИСТО ИМЕ И ПРЕЗИМЕ, А БУГАРСКИТЕ УДБАШИ ГО ЗЛОУПОТРЕБИЛЕ НЕГО И НЕГОВА ФОТОГРАФИЈА. НИЕ ДРАГ ИМЕЊАК САМО ПРЕНЕСОВМЕ НЕ СМЕ АВТОРИ И ЗАТОА СЕ ИЗВИНУВАМЕ ЗНАЧИ НЕ СЕ РАБОТИ ЗА ПОЗНАТИОТ НОВИНАР

MAРЈАН БУГАРОФИЛЧЕТО ДЕЛЧЕВСКОПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.