Колумни

ДЕЛЧЕВСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК МОЧАЛ ВРЗ ПОЖАРОТ И ТАКА ГО ГАСЕЛ, СТОЈАНЧЕ МОЖДА И ЌЕЊАЛ

ОВА Е ЕКИПАТА КОЈА ВЧЕРА ГО ГАСЕШЕ И РЕЛАТИВИЗИРАШЕ ПОЖАРОТ НА ТВИТЕР
Фб е малку ем туп и глуп, на твитер посериозно ги разбираат работите, ама еве јас да фрлам просо на кокошките , може некој/а ќе разбере, некад. Част изузецима, масовна глупоча у примицају.

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и текст кој вели „борци за правда денес главни релативизатори арсланагич, торте, андреј08 андре081,ици,огнен огнен плавески,жена му Maja, видана,маж и,миркослав, кукуюьавска,миле,никсон, ушмула,ордановски чуниор,лесен лесен пеперут,бане кома,ѕвонко свиркач, тричко, ордановски сениор.заедно имаат 1000г. и 1500 профили Translate Tweet Tweet your reply“

a ova e kocanskiot gradonacalnik nedakja

Нема достапен опис

Можно е да е слика од оган, природа, самрак и небо

Можно е да е слика од текст

Можно е да е слика од 1 лицеМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:09 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.