КолумниМакедонијаТОП

Дејан пелистерка се разведува ја начекал жена му у кревет со Миле зеко, сега е во Струмица чека дете со сестрата на онаа што му роди дете на Филипче а не е Љупка, шпанска серија се комуњариве

за роштиљ у наредната епизода пошто рече од овие се срамел не му биле другари да не го ставам у ист текст го испоштувавме како поранешен спонзор што не значи дека понатака ќе биде поштеден

Кои се новите директори на „Пелистерка“? Ќе работат за паушал од 10 илјадарки месечно!
Dejan Pelisterka se razveduva. Posle Venko ushte eden od skopskata shema ceka dete vo Strumica. Sale picka e kumot,a Dejan sekoj den vo Strumica zatvara kafani… Sale e glavniot mestac, a dokaz doznava deka zenata na dejan koja e od bosna go bara Sale da go ubie… Kakov tatko takov sin
Dejan Pelisterka se razveduva. Posle Venko ushte eden od skopskata shema ceka dete vo Strumica. Sale picka e kumot,a Dejan sekoj den vo Strumica zatvara kafani… Sale e glavniot mestac, a dokaz doznava deka zemata na dejan koja e od bosna go bara Sale da go ubie… Kakov tatko takiv sin
Можно е да е слика од 6 луѓе и луѓе што стојат


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.