Забава

Дечкото го даде најобјективниот коментар за моменталните случувања во Македонија

Прилепчанец во Битола, за емисијата “Заспиј ако можеш” на ТВ “АЛФА”, го даде најдобриот и можеби највистинитиот коментар за моменталните случувања во Македонија, поврзани со актуелните договарања со Бугарија и пандемиjaта со кopoнавиpycoт.

 Македонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 23:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.