КолумниТОП

Даути бара македонците да не купуваат веќе кај нив , па и не треба тие се преваранти со стара роба

bojkot

Можно е да е слика од 1 лице и текст

Можно е да е слика од текст

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и накит

Даути Комерц тендер бег компанија ги снабдува МВР и Факултетот за безбедност заедно со центарот за обука во Идризово. Со амин на Обиџуко Перат народни пари со сосмрдени конзерви на туна и расипано пилешко и други пеоизводи Проверете ја информацијата не не слушајте нас, ние сме нели жолт портал

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.