Колумни

Данела ко Трифун се понашаш само немој сестро да пропееш ко него, аман!

Оваа е веќе месец дена е градоначалник и уште се однесува како да е во изборна кампања. Си шета по емисии, дава интервјуа, дава ветувања, си шета по семинари……. Ај што ништо не видовме да започне да реализира од ветувањата, барем еден криминал да обелоденеше за алкосон. Изгледа арсовска ќе биде само женска верзија на Трифун Костовски и толку. Само да не почне и она да пее.
Можно е да е слика од 1 лице, седи, стоење и текст


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.