КолумниТОП

ДАНЕЛА ДОСТА СО БОТОКСОТ ЖЕНО ЗЕМИ И ПОЧНИ ДА РАБОТИШ ГО ЧЕКАМЕ ТИМОТ

одличен статус на ЈИ ЈОЦИ додаваме сакаме Данела да се насмее конечно, ама тоа ќе може ако прекине да се шприца со ботоксот у фацата за да личи на сфинга

Новата градоначалничка #Данела #Арсовска, ако се опорави од шокот дека е на чело на метрополата, редно е да побара вонредна седница на Совет на Скопје и да донира помош за семејствата на жртвите и преживеаните од несреќата во Бугарија – кои се водат жители во опфат на Скопје.
Така е редот, а гледам не го знае редот.
ℹ И конечно, нека формира кабинет и нека го претстави тимот. Поминаа неколку недели! Има тим Арсовска или сама ќе се советува и ќе директорува?
Чисто да не мисли поддршката од небо и` падна!


Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.