Забава

ДАНЕ ИНТЕРМЕЦО Е ШПИУН ЗА БЕЛАТА ПАЛАТА, СЕ ИМ КАЖУВА ЗА САШО МИЈАЛКОВ

А кај кого ли беше Дане Кузмановски Интермецо во штабот на ВМРО-ДПМНЕ на само две недели пред предвремените парламентарни избори, да кажува за криминалот на бате Саше во Лотарија?Оти ене,го гледам опрчен у први “борбени”редови во МК Мериот!
Нема опис за фотографијата.


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 02:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.