Црна Хроника

ДАЛИ ЗАРАДИ СНИМКАТА ОД САБАЈЛЕ НИНЏА ГО ИЗЕДЕ ДО БАЛЧАК?

СПОРЕД НЕКОИ ИЗВОРИ НИНЏА Е ТОЈ ШТО СНИМА ПО ПОТРЕБА ЗА ВЛАСТА ПА И РАЗГОВОРИ ВО ЗАТВОР НА ОСУДЕНИТЕ ОД 27 МИ?

Нинџа бил шлапан и експресно после тоа награден и префрлен во отворено одделение.А Ќосето во изолација 😒
САБАЈЛЕ А1 ОН ОБЈАВИ СНИМКА НАВОДНА ОД УСТАВОБРАНИТЕЛИТЕ КОИ СЕ ВО ШТИПСКИОТ ЗАТВОР, СПОРЕД АДВОКАТКАТА АНИТА БЕГОВА ТОА БИЛО ФАЛЦ РАЗГОВОР…


Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.