ЗанимливостиКолумни

ДАЛИ ЗА ДА МОЖЕ МИЛЕ СТОЈКОВСКИ ДА ПУШИ ХАВАНСКИ ПУРИ РАБОТНИЦИТЕ МОРААТ ДА МОЛАТ ЗА СВОИТЕ НЕИСПЛАТЕНИ ПЛАТИ

pismo

ДАЛИ ЗА ДА МОЖЕ МИЛЕ СТОЈКОВСКИ ДА ПУШИ ХАВАНСКИ ПУРИ РАБОТНИЦИТЕ МОРААТ ДА МОЛАТ ЗА СВОИТЕ НЕИСПЛАТЕНИ ПЛАТИ

Regnum Engineering Skopje ОДБЛИЗУ

ДАЛИ ЗА ДА МОЖЕ МИЛЕ REGNUM СТОЈКОВСКИ ДА ПУШИ СКАПИ ХАВАНСКИ ПУРИ…ДА СЕ КОЦКА…НИЕ РАБОТНИЦИТЕ ШТО РАБОТЕВМЕ КАЈ НЕГО ВО РЕГНУМ МОРА ДА СЕ МОЛИМЕ ЗА НАШИТЕ НЕИСПЛАТЕНИ ПЛАТИ…ИАКО РАБОТЕВМЕ НЕПРИЈАВЕНИ И НЕОСИГУРАНИ.

АКО ИМА НЕКОЈ СВЕСЕН ВО ДРЖАВНИТЕ ОРГАНИ НЕКА ЈА ПРОВЕРИ ОВАА КОМПАНИЈА…МОЛАТ ОШТЕТЕНИТЕ РАБОТНИЦИ.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.