Живот

Дали Никола Тодоров се разведе и дали се разведе ради оваа???

ninuuuu1

da-ne-platsat

Можно е да е слика од куче, внатре и текст

todorov-1

maci

abe na ninu

todorofff

znaes li mu gu svaljerku

a

sga

ona rabotese u novartis

pa se razvede

i ga fati

maleckoga\

za svaljera

ona e postara 75

i ga klecka non stopp

sga e mislu u srbiju

ama stalno dovagaj i on ide

abe ja za motor mu pisa

pa prestana sirot motor da si voze

hahhahahhaha

 Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.