ТОПЦрна Хроника

Дали Мицковски го крие Груевски во палатата и го чекаат Иванов?

Дали лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски го крие бегалецот веќе од денес Никола Груевски осудено лице и поранешен премиер и лидер на ДПМНЕ ? Дали го крие во седиштето на ВМРО ДПМНЕ популарно викана белата палата-шампита, дали се чека враќањето на Претседателот на РМ Иванов за наводно напишана веќе аболиција? Дали Никола Груевски ќе се спаси или ќе биде бегалец?

Многу прашања на ред е ЈО и судот…да си проверат!Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.