ЖивотТОП

ДАЛИ КУЌАТА Е НА СВЕТО ПИВАРА? ШТО МАКА ГО НАТЕРАЛО ДА ПРОДАВА? ДАЛИ Е НА ПОЧИНАТАТА СОПРУГА ПА НЕЈЌЕ ДА СЕ СЕЌАВА КАКО ОНА ГО ТРУЕШЕ

????????????????????????????????????

МОжЕ ПА ТИЕ ПАРИ ЌЕ ГИ ДОНИРА У ФОНДОТ НА ФИЛИПЧЕ ИЛИ У ПАКЕТИТЕ ХУМАНИТАРНИ НА ЗАЕВИ КОЈ ДА ЗНАЕ…НАПОМЕНА ДА НЕ МРСИТЕ МУДА СЛИКИТЕ СЕ ОБЈАВЕНИ НА ПАЗАР 3

PREUBAVA KUKA SO BAZENI VO BARDOVCI 400m2

420 000 ЕУР

 

Локација
Скопје, Скопjе
Prodava, preubava kuka vo Bardovci na samo 10 min voznja od centarot na Skopje,vo odlicno zeleno opkruzuvanje na atraktkoe e celosno ogradenoivna lokacija,blizu ambasadata na Ruska republika,so povrsina od 400m2 kvalitetna unikatna gradba,pravena za svoja dusa vo 2 nivoa i ubavo uredena gradina okolu kuka,so pokrien bazen vo dolniot del od objektot i eden bazen za nadvoresna upotreba vo leto odlicno uklopen vo dvorot na kukata,4 spalni sobi,klimatizirana kompletno,so parking za 6 vozila vo dvornoto mesto koe e celosno obezbedeno so ograda.
PREUBAVA-KUKA-SO-BAZENI--VO-BARDOVCI-400m2

 

Вид на оглас
Се продава

 

Огласено од
Продавница

 

Број на соби

 

Адреса

 

Површина

 

Број на спратови


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.