Колумни

Дали Бејли е успешен или неуспешен Американски амбасадор во Македонија?

NA DOBAR PAT E BEJLI DA BIDE 6-7 ili neznam koj po red NEUSPESEN AMBASADOR NA USA vo Mausdonija ( posledniot ostatok od VIZANTIJA ). Konecno ke ja naucat 1000 godosnata perverzija na ovie prostori so ime VIZANTIJA

15284155_1316570351697452_1334934261946053712_n

15178077_1316570361697451_5553554105410619763_nПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.