ЗанимливостиТОП

ДА НЕ РЕЧЕТЕ САМО ХЕЈТАМЕ: БРАВО ЗА ДИРЕКТОРОТ НА ЕСМ ВАСКО, САМО ОН НОСИ МАСКА И ПОШТУВА ПРАВИЛА

А ОВИЕ БЕЗ МАСКА ЕВЕ ЈАВНА ПРИЈАВА АЈДЕ МВР...

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
90,654
Мртви
2,785
Излечени
78,154
Активни
9,715
Last updated: 25/01/2021 - 14:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.