ЗабаваТОП

ДА МИ ПРОСТИ ПРЕМИЕРОТ И ГЕЈ ЗАЕДНИЦАТА И *ПЕДЕ*РОТ ИВОР МИЦКОСКИ САКА ДА КАЖЕ НЕШТО

НА ИВОР МУ СМЕТА ДОКАЗ И СТИЛОТ, А НЕ МУ СМЕТА ДЕКА Е ДЕВОЈКА НА ТРИКИ ДЕКА Е ПЕЕР НАГУЗЕН НА КОЖНИОТ ТРОСЕД ВО АЛУМИНКА, ДЕВОЈКА МУ ЈА ЗЕМАA OTИ НЕ ЌЕЦА

Нема достапен опис

ДУША БЕ ДОКАЗ ТИ СМЕТА А ТИ СИ ЦЕЛ ГРЕВЛИЈА ПРОПАЛИЦА ПИЈАНИЦА НАРКОМАН И ПЕДЕР ТРИКИ ТЕ ЕБЕ ЗА 100 ЕВРА НА МЕСЕЦ…NE SUM TI JA ВИНОВЕН ШТО ТИ ЈА ЗЕМАА ДЕВОЈКАТА НЕ ТЕ БИВА БЕ ТРЕБА СПОСОБНОСТ ЗА ДА ЈА ИМАШ…gjubre ccovek nerealiziran na 40 godini lessper zzivee celo vreme na tugj grbМакедонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.