Црна Хроника

Cтpaшнa глeткa ги пoтpece житeлитe нa Киceлa Boдa: Чoвeк пoчинa кaj пиљapитe кapши “Адора”

Ужасна глетка ги потресе жителите на Кисела Вода: Мртов човек лежи кај пиљарите карши “Адора”.

Според информациите на очевидците кои во моментот се нашле на местото, тврдат дека причината за смртта на лицето била срцев удар.

На терен се екипите од брза помош кои констатираа смрт на лицето.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 12:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.