СветСекс

Четирипати неделно секс и кога сака, да им ги проверува телефоните, барала Џеј Ло од дечковците

Поп-пејачката Џенифер Лопез имала правила кои нејзините поранешни дечковци морале да ги почитуваат. Четири пати секс во неделата и пристап до мобилните 24/7 биле само некои од нив.

На тој начин Џеј Ло можела да открие кои ја изнверуваат. Таков беше случајот со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони. По него пејачката беше во врска и со Каспер Смарт, а потоа се сврши и со Алекс Родригез. Денес е со нејзината старо-нова љубов Бен Афлек.

Нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони наводно имал афера со стјуардеса за време на еден негов приватен лет. Кога Лопез дознала, забранила жени да работат во неговите авиони.

Анонимен извор тогаш рече дека таа ги мрази стјуардесите затоа што Енотни имал афера со една од нив, додека биле во брак. „Затоа во авионите има машки стјуардеси, кои всушност беа нејзини лични асистенти“, рече тој.

Едно од правилата на Лопез биле тие да бидат и во одлична форма. Не можела да замисли да има дечко со стомак. Позната е по војничкиот начин на живот и вежбање, а тоа го барала и од нејзините партнери. Имало време кога го терела и Бен Афлек да биде на строга диета и да вежба.

 Mark Entoni navodno je prevario Dženifer Lopez sa stjuardesom.

Лопез морала да има пристап до нивните мобилни телефони 24 часа, сите седум дена во неделата. Баш поради ова правило, таа открила дека еден од нив, Родригез ѝ бил неверен. Пејачкта на неговиот телефон ги видела пораките кои Родригез ги рамзенувал со Медисон Лекрој.

Подоцна Лекрој ги негираше ваквите обвинувања и велеше дека ништо се немало случено меѓу неа и Родригез.

Лопез исто така не им дозволувала на своите дечковци да испијат повеќе од три чаши алкохол пред спиење. Во врската со Родригез, кога тој не бил со неа, таа инсистирала тој да може да испие максимум три чаши во текот на вечерта. Пејачката е позната и по тоа што не пие.

„Не пијам, не пушам и не пијам кофеин. Тоа дополнително ви ја уништува кожата додека стареете“, рече Лопез во една прилика.

Многу се прашуваа дали ова правило важело и за Бен Афлек кога првиот пат беа заедно. Бен подоцна имаше проблем со алкохолизмот, а посетуваше и клиника за одвикнување. Тој јавно зборуваше за проблемите со пиењето кои ги имаше додека беше во брак со Џенифер Гарнер.

 Dženifer Lopez zahtevala je od Rodrigeza da ne sme da popije više od 3 pića za veče.

Едно од главните правила било и да имаат секс четири пати во неделата. Како што пренесува шпанска „Марка“, Џеј Ло тоа го имала и во една точка во предбрачниот договор со Бен Афлек. Таа барала да имаат секс минимум четири пати секс во неделата, а тој морал да потпише ако сакал да се венчаат.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.