Занимливости

ЧЕСНИТЕ ЖЕНИ ВО УНИЈА НА ЖЕНИ НА ВМРО ДПМНЕ, СЛАВИЦА, ЖАКИ ИТН. ДЕЛ 1

На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое се гледа како главната активистка на ОК ВМРО-ДПМНЕ Кочани Славица Ангелова краде шноли во бутик.

May be an image of 6 people, including Vladimir Atanasov и people smiling


-Не измислувај одвратни лаги за другите затоа што ќе те фатат во твојата
вистина! Клептоманке лажлива, долга ми е раката за добивање инфо, а и кармата е секогаш на моја страна!
Не требаше со мене да се закачаш! Тоа е дечки, Цацка ваша.
Краде шноли! ШНО-ЛИ! – гласи Твитот, во кој се алудира дека активистката Славица Ангелова краде шноли.

https://twitter.com/i/status/1294254174918586368


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.