ЗанимливостиМакедонија

Буши од МВР е јак фраер става и помера бандери физикалец бате без мозок

така вика читателот ако лаже молња да го акне у дебело црево

banderata e na glaven pat pred hotel continental a zamislete tuka desno zivee zamenik ministerot na Mvr Nazim Bushi kade shto postavil nezakonsli
tabli ( znaci )

za ne moze nekoj da pomine pokraj negovata kukja!

pismo Filip Jakimovski

Кои се кандидатите на ДУИ за „чесните и одговорни функции“? - Независен ВесникПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.