Македонија

Брза интервенција на битолската клиничка болница,чадорот е тргнат,фекалиите слободно ќе течат Пациентите го бараат назад заштитниот чадор

Ekspres na reakcija na ministerstvoto za zdravstvo


Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 04:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.