Забава

Бројчанико шо ќе го поставуваа на плоштадо да си го набиит во гз

Идат изборе, а на изборе ќе гласам само ако некоја партија гарантире дека ќе:
-Избришат северна
-Прекинат глупите и без никаков резон преговоре со источнио комшии
-Прекинување на преговори со ЕУ, и зачленување во ваа Руско-кинеската асоцијација
-Ебе*е до анаасана на плоштад на сите претходни сјебани гарнитури политичари
-Бројчанико шо ќе го поставуваа на плоштадо да си го набиит во гз
-И две литра зејтин да даат на секој, не само они на кој сакат
-И по една паштета ама аргета
Знам оти не биве, али јеби га, убо е понекојпат да се сонува
Можно е да е слика од 1 лице


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.