Занимливости

Брееј и масоните у Скопје ставија управа гејови се у склоп на новото време

син на Трифун Коста и дечко му Златко Муцунски порше

Можно е да е слика од текст кој вели „извештај извршеното гласане избор голем мајстор големи офицери на македонија периодот 2020-2023 година големата ложа македонија на состанокот на изборната конференција, 26.0 2020 TajHO гласане ги избра голем мајстор глм: братот MAPJAH болациев број на гласови големи офицери: браката: ложа темелковски бранко глм вкупно мишко димов митко MAPJAH 80 02 JOBAHOB кирил слободан 21 68 62 владимир климе 86 86 84 22 74 бесими 48 49 36 комисија: 9 21 1. M. димов 58 57 2. Ð. лабудовик ль. јованов“Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.