МакедонијаТОП

Браво за Битола и Скопје подршка на семејството и семејните вредности! Сите да излеземе во подршка

Почитувани родители!
Без разлика на вашата религија,нација и партија ве повикуваме на овој настан! Потребно е да престанеме да се делиме и обојуваме на нации,партии и религии!ПОТРЕБНО Е ДА СЕ ОБЕДИНИМЕ и ВАЖНОСТА да ја дадеме на вистинските семејни вредности!
СЕМЕЈСТВОТО ПРЕД СЕ!!!
Официјално ве повикуваме и покануваме на овој важен настан.
Наспроти сета неморалност и контроверзност која ни се наметнува, заеднички да искажеме дека нам семејните, традиционалните и општествени вредности ни се пред сѐ!
Во недела Бог нека ги осветли патиштата кон Скопје и Битола!
НЕДЕЛА 26.06.2022 во 20:00 ЧАСОТ
ЖЕНА ПАРК- СКОПЈЕ
ПЛОШТАД МАГНОЛИЈА-БИТОЛА
Можно е да е слика од 3 луѓе и текст кој вели „македонско обединувачко движене мод- - CKOпJE Be повикува на ODT семакедонски собор за заштита на семејните вредности IUELEN RASRN MAKE CEMEJCTBOTO пред се недела 26.06.2022 20.00 часот жена парк“


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.