ЗабаваТОП

БРАВО БЕ ЗАЕВ И ОН ВО ПОДРШКА НА ВОНРЕДНАТА АЈВАР МАМАС ЗЕМЕТЕ У ТИНЕКС ЗА 30 ПОСТО ОД ЦЕНАТА

ПОСЛЕ ВЧЕРАШНАТА ОДЛУКА НА ВЛАСТА ДА ГИ ЗЕМАТ ПРИВАТНИТЕ БОЛНИЦИ ПОД СВОЕ, САБАЈЛЕ ЗАЕВ СТАНАЛ НА ЛЕВА НОГА , А САМ РЕЧЕ ЗАЕБ Е АКО ЗАЕВ СТАНЕ НА ЛЕВА НОГА ПА СЕГА БОБИ ТРАЈЧЕ И ВИЦЕ ЗАЕВИ СИ ЈА ТРЕСКААТ ГЛАВАТА. ЗАЈКО НА ТВИТЕР ОБЈАВИ СИТЕ КОИ ЌЕ ЗЕМЕТЕ АЈВАР МАМАС И ЌЕ ДОКАЖЕТЕ ДЕКА НЕМАТЕ СВОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕТЕ ЗА 30 ПОСТО ОД РЕФЕРЕНТНАТА ЦЕНА АКО КОШТА ТЕГЛИЦА 200 ДЕНАРА РЕДОВНО У ТИНЕКС ЌЕ ВИ ГО ДАДАТ ЗА 69 ДЕНАРИ, КО ПОЗАТА БЕ ТИ ЛИЖЕШ ОНА ЛИЖЕ ОД АЈВАРОТ…ОВА Е ГОЛЕМА ПОМОШ ТИ БЛАГОДАРИМЕ ПРЕМИЕРЕ БЕЗ ТЕБЕ КАКО ЌЕ ЛИЖЕВМЕ, ЗДРАВЈЕ БОЖЕ ОД ПРОЛЕТ И ЌЕ ПУШИМЕ СО ЗАКОНОТ ЗА МАРИХУАНА. аминМакедонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 03:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.