МакедонијаТОП

Браво бе Данела на се му одговори на црново рекетарче, госпоѓава ќе го згази Шилегов, начитана, паметна и одмерена е оваква дама се чекаше да го води градотМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:51 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.