КолумниТОП

БРАТУЧЕДОТ СТЕФАН ЈА ПРОВЕРИ АДИ У СЛОВЕНИЈА ДАЛИ Е ЗА У КУЌА ИЛИ ЗА ПРЕД КУЌА, ЉУПЧЕ БЕШЕ ЗАФАТЕН

Стефан, братучед му на Љупче Николовски му бил ЦРНОГОРСКИ ДЕВЕР, е сеа јебига, не сме у Црна Гора, али практично е некој од фамилијата да провери,,дали е снаа за у куќа”…!

И ете по препорака на Стефан, Љупче си ја зема и ожени Ади! Е што има врска, се е наше! Љупче можеше да провери сам дали ,,ја бива” младата, но тој е многу зафатен со ладење муда на Заев, е јебига, држава је у питање, а башка и со Аце се дење-ноќе по патишта,па и ноќ ги фаќа често пати, па не сме од железо, сепак сме од крв и месо и мора да прилегнат (Љупче и Аце) да одморат…И ДА ЗОШТО СТЕФАН НЕ ГО ВИКНАВТЕ НА СВАДБА ПА КАЈ И НЕГО ПА НИ НЕГОВИТЕ ОД ДОМА НА ИГНОР БЕА..

Нема достапен опис

 Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.