Забава

БРАНКО ТРИЧКОСКИ – Се продава Мерцедес Мајбах, 2012 година, 34.000 км, регистриран до август 2017

Се продава

Мерцедес Мајбах, 2012 година, 34.000 км, регистриран до август 2017, полн резервоар, сите екстри, отпорен на тромблонска мина до шест мегатони, набавна цена 600.000 евра, итно продавам поради заминување в затвор, возилото е особено погодно за компании што се занимават со продажба на авиобилети, цена 14.689 евра, само сериозни понуди, тел. 070251567, барајте го Никола. Никола Груевски!

фејзбук статус на Бранко Тричкоски

14516554_10153823209761366_8436818119840704291_nМакедонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:26 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.