ЖивотТОП

Боркица Груевска ставила гради и задник, баба Нада оди неперена

ретро инаку денес е Боркица тазе разведена и ќе се мажи пак за Грујо се најлошо збори и решена е ќерките веќе да не ги види

Новости од семејството на Никола Груевски бар оној дел што остана во Македонија..

Неговата сопруга Боркица со нашите пари решила да стане пластична убавица веќе го заврши ставањето на импланти во градите тоест ги напумпа градите во РЕМЕДИКА си стави силикони и тоа бааги голем број, а направила договор неделава или во понеделник да стави импланти  и да го среди и газот во истата болница да и стане бразилски. Немаме информации дали е уште во врска со убавецот од кафичот Плеј.АМА ЗНАЕМЕ ДЕКА СЕ ПЕРДАШИ СО ЏАНДАРОТ од Сончев град ..ЗА ТОА ДЕНОВИВЕ ПОДЕТАЛНО СО СИТЕ САЛТАНАТИ Туку Боркице тоа е правено со наши пари треба да пипнеме малце..

Мајка му баба Нада тажи нашите извори велат дека одела неуредна остарена, не се мириса не ја фарба косата и само колне секој кој ќе му дал подршка на Влатко Ѓорчев,

Ова не е фејк њуз…

Можно е да е слика од 7 луѓе, луѓе што стојат и текст

Можно е да е слика од 1 лице

Image result for боркица груевска

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.