Забава

БОРЧЕ ИЗБЕГАЛ ОД ГАЗИ БАБА И ЉУБОВНИЦАТА ЈА ОСТАВИЛ НА НОВИТЕ ВЛАСТИ ОН САМО ГАЗ ДА СПАСИ

Boro kaj si trgnal be ni ja eba opstinata i sega gitla 😡😡
Можно е да е слика од 1 лице, стоење и надвор
Можно е да е слика од 1 лице, седи и текст


Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.