Колумни

Болниците се постилаат со персиски килими?!

Todoroff veke so chergi ne posla na klinikite??? sega i persiskite kilimi ke gi vadi za da ne odobrovoli!! Mizerija ednas mizerija zasekogas!!!!


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.