Забава

Бодигардот на ЗЗ Љупчо Јаневиќ се ведне да не го покрие селфито, ама сега што фотката испаднала будалеста не е наша кривица

Фотографија на Filip Angelov.Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:56 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.