Црна Хроника

Блокиран центарот на Скопје ! Полицијата ја подигна борбената готовност и ги евакуира објектите

Image

Според инфорамации што пристигнаа до медиа.мк се работи за дојава на бомба, се уште се чека потврда од МВР за што станува збор, направен е обрач околу МНТ и испразнети се сите згради, околу може да се примети огромно присуство на припадниците на МВР.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.